Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

101 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, mendohet nje shkembim Alvarez – Fernando me Porto-n

Inter, mendohet nje shkembim Alvarez – Fernando me Porto-n
Andi Prifti

Nje argjentinas per te ardhur nje brazilian. Eshte kjo ideja qe nga pak kohe po qarkullon ne mendjen e Marco Branca-s dhe tek i gjithe stafi i merkatos se Interit.  Sic raportohet nga TuttoSport, shoqeria zikalter po vlereson mundesine e nje shkembimi me Porton: Ricardo Alvarez te kaloje ne Porto dhe Fernando ne Milano. Lojtaret kane te dy nje vleresim monetar te njejte ( mes 8 dhe 10 mln euro ) dhe kjo e ben gjithcka me te thjeshte.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.