Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 18, 2022

Scroll to top

Top

2,440 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, nje super lajm vjen direkt nga Manchester United: “Me sa duket klubi anglez ka bere me dije se…”

Inter, nje super lajm vjen direkt nga Manchester United: “Me sa duket klubi anglez ka bere me dije se…”
Inter Club Staff

Ne kete moment, lajmi kryesor i mediave ne Itali eshte te tratativa Paulo Dybala – Inter, e cila ka mbetur ne stand by.

Por ne oret e fundit ka pasur nje lajm te rendesishem pikerisht per Dybala me kete te fundit qe eshte afruar sipas mediave me nje kalim ne Premier League.

“Ne kete moment, Dybala duket se ka hyre ne orbiten e Manchester United sipas lajmeve qe po dalin nga disa tabloide angleze”.

“Por me sa duket, ky lajm nuk e ka pasur jeten shume te gjate sepse ka reaguar menjehere klubi i Manchester United”.

“Ata jane perfolur sikur po e mendojne Dybala per te zevendesuar Cristiano Ronaldon qe mund te largohet nga Manchester”.

“Por vete klubi i United ka mohuar dicka te tille dhe ka treguar se prioriteti i madh eshte qe te mbahet Ronaldo ne Manchester e jo dynala”.

“Manchester Evening News tregon se si Dybala nuk eshte futur ne asnje moment ne planet e United por per te ka pasur disa muaj me pare thjesht nje sondazh”.

“Keshtu, dera e hapur per Interin, e cila mund te vazhdoje qe te ‘ngacmohet’ ne largesi me Dybala, edhe pse kete goditje nuk po e mbyll dot”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.