Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

322 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, nuk kane fund problemet: “Ndaj Torinos do te mungoje nje tjeter lojtar. Demtimi ka ndodhur…”

Inter, nuk kane fund problemet: “Ndaj Torinos do te mungoje nje tjeter lojtar. Demtimi ka ndodhur…”
Inter Club Staff

Me sa duket nuk ka asnje moment te qete ne shtepine zikalter, duke qene se mungesat ne cdo ndeshje kane qene te shumta.

Nderkohe qe per shkak te Covid19 ndaj Torinos (dhe me shume mundesi ndaj Real Madrid) do te mungoje Kolarov dhe Brozovic.

Te dy ata kane dale pozitiv ne kombetaret respektive, edhe ku jane infektuar nga shoket e skuadres ne grumbullim.

Por sipas asaj qe ben me dije La Gazzetta dello Sport ne keto minuta, Interi neser ndaj Torinos do ti mungoje dhe nje lojtar tjeter ne sulm.

“Nuk ka paqe per Conten, nderkohe qe rikthehet dikush (Sanchez) tashme eshte shtuar nje mungese e re ne repartin e sulmint.”

“Ai qe do te mungoje kete radhe eshte Andrea Pinamonti, sulmuesi italian i katert i Interit, qe me sa duket ka pesuar nje demtim.”

“Kete gje e ka pranuar edhe Antonio Conte ne konference per shtyp, por lojtari mendohet se eshte demtuar ne kombetaren U21 italiane.”

“Mendohet se demtimi i tij ka te beje me nje terheqje muskulare, por ende nuk eshte bere me dije dicka e tille dhe po priten konfirmime. E sigurt nderkohe mungesa e tij.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.