Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

581 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, po ndjek djaloshin Stefan Velkov: ja dhe situata.

Inter, po ndjek djaloshin Stefan Velkov: ja dhe situata.
Ardis
  • On 04/12/2013, 14:53

Eskperti i merkatos Alfredo Pedulla zbulon qe Interi eshte interesuar per te riun Stefan Velkov, mbrojtesi bullgar i Slavia Sofia. Ja dhe situata e publikuar ne sitin e tij: “Nje mbrojtes me kualitete te mira dhe me perspektive te shkelqyer. Quhet Stefan Velkov, vitlindja 1996, do te mbushe 16 vjec me 12 dhjetor. Luan ne qender, ka fizik shume te mire (190 cm i gjate) dhe cilesi teknike te padiskutueshme. Interi e ka ndjekur, marredheniet jane te mira. Nen gjurmet e tij jane edhe disa klube angleze, vleresimi i kartonit te tij eshte shume i ulet rreth 1 milione e gjysem €. Ka shume mundesi qe mund ti behet nje oferte, nderkohe Velkov vazhdon te jete i monitoruar. Dhe nuk duhet te nenvleresohet Dinamo Kiev-it, te cileve i ka pelqyer shume djaloshi”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.