Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,111 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Drejtori i Pergjithshem i PSG: “Lucas-Inter? Te ndalojne te gjithe, ai do te qendroje ketu.

Drejtori i Pergjithshem i PSG: “Lucas-Inter? Te ndalojne te gjithe, ai do te qendroje ketu.
Ardis
  • On 04/12/2013, 12:01

I kontaktuar nga Tuttomercatoweb, ish dirigjenti i Juventusit dhe drejtori i pergjithshem aktual i PSG, Jean-Claude Blanc mbyll dyert per nje transferim hipotetik te brazilianit Lucas Moura gjate merkatos se dimrit: “Te jepet ne forme huazimi? Mund te them qe ai do te qendroje tek PSG”. Lojtari ndiqet si nga Interi ashtu edhe nga Juventusi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags