Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 27, 2021

Scroll to top

Top

2,357 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Rhodolfo, tratative drejt perfundimit: detajet

Inter-Rhodolfo, tratative drejt perfundimit: detajet
Bujar Berishaj

Murillo jo, Murillo po. Inter ka provuar te shpejtoj ardhjen e mbrojtesin kolumbian per ne janar, por Granada ka bere murin. Keshtu, all in per Rhodolfo.

Lojtar brazilian 28 vjec, Rhodolo eshte nje hap larg zikalterve praktikisht. Ka pasur nje shkembim e-mail ne keto ore mes Inter dhe Gremio, operacion qe mund te mbyllet ne huazim per 300 mije euro dhe blerje pas huazimit te fiksuar ne 3 milion. Inter shpreson te mbyll neser, per ti dhuruar Mancinit nje mbrojtes duke pare emergjencen ne repartin defansiv. Rhodolfo ben gati valixhet, destinacioni Milano.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.