Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 19, 2022

Scroll to top

Top

1,412 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, ta gezosh sponsorin e ri ne fanelle: “Do te jete DigitalBits: do te sjelle ne kasat zikalter plot…”

Inter, ta gezosh sponsorin e ri ne fanelle: “Do te jete DigitalBits: do te sjelle ne kasat zikalter plot…”
Inter Club Staff

Ashtu si eshte bere me dije, ne sezonin e ardhshem Inter do te kete nje sponsor tjeter ne fanelle totalisht te ri.

Digitalbits do te stampohet ne fanellen e zikalterve ne qender, aty ku sot eshte Socios, dhe do te lere bosh vendin ne menge.

Po, sepse sot ata jane sponsorat e menges tek Interi dhe do te behen duke filluar nga sezoni i ri sponsori kryesor i zikalterve.

Nderkohe, Corriere dello Sport shkruan: “Inter, ta gezosh sponsorin e ri ne fanelle: do te jete Digitalbits qe do te sjelle miliona me shume se Socios.”

“Klubi zikalter do te perfitoje deri ne 25 milione euro ne sezon, goxha me shume nga sa ka sjelle Socios ne arkat zikalter per kete sezon.”

“Si pasoje, tani Inter do te kerkoje nje sponsor tjeter per mengen, por kjo gje mund edhe te jete mbyllur tashme, duke qene se Antonello nuk ka qef te prese.”

“Marreveshjen me Digitalbits e ka mbyllur qe ne fillim te sezonit te kaluar kur sapo ishte firmosur ajo me Socios.”

“Per Interin eshte nje lajm shume i mire, sepse do te thote se ziklaterit jane te qendrueshem per nga ana e sponsorave.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.