Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

968 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, tani fillon aventura e re…

Inter, tani fillon aventura e re…
Inter Club Staff

Zikalterit sot nisen per nje sezon te ri, i cili do te jete si gjithmone shume i gjate dhe me plot aventura.

Interi neser niset per ne Pinzolo, vend ne te cilin Mazzarri do mundohet te pergatise Interin ne menyren me te mire te mundshme per sezonin e ri. Direkt pas Pinzolos zikalterit nisen per turneun prestigjoz Guinnes ne Amerike.

Kjo eshte axhenda e Interit nga e merkura(sot) deri te dielen:

TE MERKUREN: Ne mengjes nisja per ne Pinzolo, mbasdite stervitje ne stadiumin Pineta (17:30).
TE ENJTEN: Stervitje ne stadiumin Pineta.
TE PREMTEN: Stervitje ne stadiumin Pineta. Ne oren 21 prezantimi i skuadres ne Piazza San Giacomo.
TE SHTUNEN: Stervitje ne stadiumin Pineta. Ne oren 21 prezantimi i tranjerit dhe stafit teknik.
TE DIELEN: Stervitje ne stadiumin Pineta.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.