Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 31, 2020

Scroll to top

Top

682 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Udinese, formacioni i mundshem: Ne mbrojtje Ranocchia-Rolando. Ne sulm…

Inter-Udinese, formacioni i mundshem: Ne mbrojtje Ranocchia-Rolando. Ne sulm…
Inter Club Staff

“Te tjere hap fals mund te komplikojne gjerat dhe Udinese mund ti krijoje probleme te gjitheve”. Keshtu shprehet Andra Paventi tek Sky Sport ne momentin qe flitet per ndeshjen e darkes se sotme. Gazetari shpjegon se Mazzarri ka ndermend qe te hedhe ne fushe nga minuta e pare Juan Jesus i cili rikthehet nga denimi dhe do te kete nje bluze titullari ne krahun e majte te mbrojtjes. Ne qender mund te luaje Samuel dhe keshtu ka balotazh per krahun e djathte ndermjet Rolandos dhe Ranocchias. Nagatomo do te luaje ne krahun e majte ne vend te D’Ambrossios ndersa ne sulm Palacio dhe Icardi nuk do te ndryshohen.

Handanovic, Joanthan. Rolando, Samuel, Juan, Nagatomo, Guarin, Cambiasso, Hernanes, Palacio, Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.