Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

691 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Interi ne stervitje. Edhe Zanetti me grupin.

Interi ne stervitje. Edhe Zanetti me grupin.
Ardis
  • On 01/10/2013, 16:37

Kete mengjes ka kryer stervitje ne Appiano Gentile ne prag te ndeshjes kunder Romes. Bashke me shoket e tij po stervitej i qeshur edhe Javier Zanetti. Ja dhe foto e publikuar ne profilin e Interit ne Twitter ndersa po stervitet.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.