Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 25, 2019

Scroll to top

Top

482 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Jacobelli:”Inter merkato per 7,5. Tani Thohir…

Jacobelli:”Inter merkato per 7,5. Tani Thohir…
Donald Elmazi

Interi ka mbyllur dje merkaton e tij pa levizje ne minuten e fundit. Gazetari i njohur sportiv Xavier Jacobelli shpreh opinionin e tij rreth merkatos zikalter me nje note pozitive 7,5. Ai thote: “Duke pritur Thohir, Moratti dhe nje here ka futur doren ne xhep per te vene ne dispozicion te Mazzarrit nje skuader kompetitive. Kete gje e tregon edhe diferenca negative prej 41,5 milion eurosh. Nese Icardi dhe Belfodil jane levizjet me te kushtushme, edhe blerja e plote e Handanovic ka ndikuar ne kasat zikalter. Blerja me e mire: Mazzarri. Skuadra e tij se bashku me Romen mund te jene minat shperthyese te kampionatit“.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.