Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,598 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Javier Zanetti sot do te luaje si sulmues qendre ndaj Realit. Nderkohe pas disa oresh ai…

Javier Zanetti sot do te luaje si sulmues qendre ndaj Realit. Nderkohe pas disa oresh ai…
Inter Club Staff

Javier Zanetti ka mberritur gjate mengjesit ne Brazil per ndeshjen ndermjet legjendave te Interit dhe legjendave te Real Madrid.

Ish Kapiteni zikalter mendohet se do te luaje si nje sulmues qendre per te shfrytezuar keshtu gjendjen e mire fizike ne krahasim me protagonistet e tjere. Sipas asaj qe referon Gazzetta dello Sport ne edicionin e perditshem, argjentinasi tashme do te firmose nje kontrate dy vjecare me Interin dhe do te behet zevendes president i Interit, dhe zyrtarizimi i ketij lajmi eshte vetem ceshtje oresh.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.