Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 10, 2020

Scroll to top

Top

421 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Jonathan sfidon Cassanon: “E respektoj, por ne ndeshje jemi kundershtare. Ne…”

Jonathan sfidon Cassanon: “E respektoj, por ne ndeshje jemi kundershtare. Ne…”
Ardis
  • On 08/12/2013, 11:27

I intervistuar nga Inter Channel, lojtari i krahut brazilian i Interit Jonathan  flet ne prag te ndeshjes kunder Parmes. Edhe per te eshte nje sfide prej ish-lojtar i Parmes: “Po, sigurisht. Tashme mendoj vetem per Interin, duam te fitojme sepse luajme perpara publikut tone dhe duhet te japim gjithcka per te bere mire”.

Do te vi Cassano, kesaj rradhe si kundershtar.
“Sigurisht e respektoj shume, eshte nje lojtar i zoti. Ketu ka qendruar nje vit, kemi pasur nje miqesi te mire por ne kete ndeshje do te luajme ne menyren e veshtire sepse mund te beje diferencen”.

Me pas ti e njeh Mirante-n, mbase i njeh edhe pikat e dobeta.
“Nuk i njoh te gjitha pikat e dobeta te Mirante, nuk mund ti them por do flas me Palacion dhe me te tjeret qe luajne ne fazen sulmuese”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.