Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

jonathan

Jonathan: “Inter, sa shume me mungon. Sa telashe i hapa vetes atehere me ate qe bera. Tifozeve i them…”

29/03/2018, 16:36 |

I ardhur tek Interi me etiketimin si mbrojtesi i krahut me i mire i kampionatit brazilian, Jonathan Cicero Moreira, i njohur nga te gjithe vetem si Jonathan, ka hasur shume veshtiresi tek Interi duke qene se vinte si zevendesuesi i … Read More

Jonathan, sezoni ka perfunduar per te por histori e perfunduar edhe me Interin?

11/02/2015, 23:31 |

Nje sezon i mallkuar. Ky sezon, per Jonathan, ka qene me te vertete shume i ashper, me demtime te te gjitha llojeve.

Braziliani, ne skadence kontrate ne qershor, ka mbyllur me pare se shoket e skuadres … Read More

Osvaldo ne Argjentine, Jonathan ne Brazil: Mancio i humbet te dy. Dje u provuan…

20/12/2014, 14:46 |

As Osvaldo e as Jonathan nuk do te jene kunder Lazios e Roberto Mancini do i duhet qe te hedhe ne fushe skuadren pa dy lojtaret.

I pari ka udhetuar drejt Argjentines per te qendruar afer … Read More

Eshte menjehere radha e Jonathan? Gazzetta: “Do te jete titullar me Dodo. Ne sulm…”

12/12/2014, 23:16 |

“Roberto Mancinin mendohet se do te insisitoje tek Palacio pas Icardit me Kovacic trekurtist. Mesfusha do te perbehet nga Medel, Kuzmanovic dhe Guarin. Ne mbrojtje pritet te rikthehet Jonathan nga minuta e pare i cili do te luaje … Read More

Ka ardhur fundi i aventures se Jonathan: Do te largohet nga Interi dhe ne vendin e tij…

06/12/2014, 22:42 |

Tashme jepet si i sigurte largimi i Jonathan ne fundin e sezonit nga Interi, sic tregon edhe Corriere dello Sport sot.

Zikalterit po kerkojne nje riforcim per krahun e djathte. Pista me e besueshme per momentin … Read More

Drejt Udineses: Nagatomo eshte gati. Per Jonathan dhe Hernanes…

04/12/2014, 14:26 |

Stervitje e dyfishte dje per Interin. Sfida ndaj ishit Stramaccioni po afrohet dhe Mancini beson se do te rekuperoje Nagatomon per kete ndeshje. Japonezi eshte rikthyer ne grup dje pas problemit ne shpatull ndaj Dnipros.

Nderkohe … Read More

Nagatomo eshte rikthyer ne grup, Jonathan rikthehet me Chievon? Ndersa Hernanes dhe Kovacic…

03/12/2014, 15:25 |

Roberto Mancini ka rekuperuar Yuto Nagatomon. Japonezi, ne fakt, eshte rikthyer te stervitet me skuadren dhe do te jete gati per Inter-Udinese te dielen ne darke.

Po stervitet vecmas edhe Jonathan qe ne kete pike pritet … Read More

Tani do te kerkohet qe te rekuperohen te demtuarit. Shqeteson shume Hernanes…

01/12/2014, 17:48 |

Jave e lire nga impanjimet ne mesjave e keshtu qe Mancini do te kete nje jave te tere ne dispozicion qe te riktheje skuadren ne gjendjen me te mire fizike.

Gjeja e pare ne axhende eshte … Read More

“WM i lodhur, nuk mund te fliste. Ketu jemi te gjithe te bashkuar. Vidic? Ka qene…”

20/10/2014, 0:00 |

Tek Sky prezentohet Piero Ausilio dhe jo Walter Mazzarri: “Pse? Asgje shqetesuese, ka qene me te vertete i lodhur. Ka qene nje ndeshje e vecante per ate, nuk kishte energji, ishte i lodhur dhe nervoz. Asgje kunder askujt, … Read More

SKY – Drejt Firences: te rejat e fundit mbi gjendjen e anesoreve…

03/10/2014, 19:36 |

Ne vigjilje te trasfertes se Firences te dielen ne mbremje, Silvia Vallini, gazetare e Sky, ben permbledhjen mbi gjendjen e lojtarve te krahut ne dispozicion te Mazzarrit.

Nagatomo duhet te pushoj per shkak te skualifikimit qe … Read More

Icardi deshiron te qendroje tek Interi. Ausilio do e telefonoje ne nentor sebashku me…

02/10/2014, 13:47 |

Mauro Icardi eshte shume i karikuar. Dje eshte prezantuar ne konferencen per shtyp sebashku me Mazzarrin dhe ka bere me dije se sot, Interi do te te luaje ne fushe per te shfyre te gjithe inatin e grumbulluar … Read More

Inter, kushtet e lojtarve te lenduar: situata nga infermieria zikalter dhe koha e mundshme e rekuperimit…

30/09/2014, 19:05 |

Walter Mazzarri pas humbjes ne shtepi kunder Cagliarit ne kampionat duhet te bej llogarite edhe per te lenduarit brenda ekipit ne prag te ndeshjes se Europa League kunder Qarabag. Ne vazhdim gjendja e klinike e zikalterve qe kane … Read More

Tuttosport – Jonathan, ne fund te muajit takimi per rinovimin.

12/09/2014, 12:44 |

Me nje rinovim te kontrates qe duket gjithmon e me afer, Piero Ausilio kthehet te jete operativ gjate dites se sotme pas nje periudhe te shkurter pushimi pas mbylljes se merkatos se veres.

Nje nga pikat … Read More

SKY – Jonathan ne dyshim, WM dhe Guarin…

09/09/2014, 19:20 |

Arrijne te reja sa i perket formacionit zikalter qe Mazzarri do te dergoj ne fushe kunder Sassuolos.

“Jonathan ka nje problem te vogel ne gju qe e ve ate ne dyshim – shpjegojne tek SkySport24. Ne … Read More