Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,597 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Juan, cfare zemerimi: “Gjerat e njejta si vitin e kaluar, duhet te na respektojne! Keshtu…”

Juan, cfare zemerimi: “Gjerat e njejta si vitin e kaluar, duhet te na respektojne! Keshtu…”
Bujar Berishaj

Nje Juan Jesus padyshim i zemeruar, i vendosur dhe argumenton pas ndeshjes, eshte prezentuar ne mikrofonat e Sky per te mbrojtur skuadren e tij dhe Interin:

“Kjo me bene te zemeruar sepse ne provojme gjithcka dhe keto gjera ndodhin gjithmone. Fillimisht nje penallti per Torinon, pastaj nje intervenim identik ne Icardin dhe asgje. Historite e njejta te vitit te kaluar, por nuk shkon keshtu, duhet te na respektojne: nuk jemi ne fushe per shaka, sot kemi provuar cdo gje, por keshtu te prishin ditet e bukura. Nuk merzitemi gjithsesi, mendojme per ndeshjen e ardhshme kunder Sassuolos.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.