Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,930 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

TS – Mbrojtja, afrimet dhe lamtumirat: emrat e revolucionit.

TS – Mbrojtja, afrimet dhe lamtumirat: emrat e revolucionit.
Rinor Sopaj

Mbrojtja, do të ketë revolucion! Nuk ka dyshime për Tuttosport, do të ketë ndryshime të mëdha nga Mancini në repartin i cili ka mbetur prapa, i cili përfundoi shpesh në tavolinën e fajtorit këtë sezon. “Tashmë vec është transferuar Murillo, Interi po provon fuqishëm për Dragovic dhe Vida, gjithashtu edhe për kinezin Zhang Linpeng por gjithashtu ka kërkuar informacione për Munoz dhe Richards të cilët do të jenë të lirë në qershor. Një revolucion i nisur nga Roberto Mancini dhe i mbështetur nga shoqëria: nuk do t’iu ripërtërihet  kontrata Jonathan dhe Campagnaros, në ndërkohë Andreolli, Dodo dhe Vidic do të jenë të lirë të gjejnë një skuadër për vete. Të nevojshëm për të bërë “cash” janë Juan Jesus (në vecanti) dhe Ranocchia, edhe pse lamtumira e kapitenit do të mund të vinte vetëm për një ofertë të parezistueshme”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.