Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

101 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Julio Cesar: “Milito do te kthehet me i forte se me pare”

Julio Cesar: “Milito do te kthehet me i forte se me pare”
Xhorxh Gellci

Nostalgjia per Interin, nostalgji qe ngelet. Julio Cesar, me Brazilin e tij do te perballet me Italine, nje kthim ne te shkuaren per te qe ka luajtur shume vjet me Interin. Direkt nga stervitja e Seleçao-s, Sky sjell fjalet e tij. Dhe portieri qe tani ka kaluar ne Queens Park Rangers rikujton epoken fantastike te Tripletes: “Shtate vitet tek Inter kane qene te mrekullueshem, do ta mbaj kete eksperience gjithmone ne zemer. – thote Julio Cesar – Me ate skuader, presidenti Moratti ka fituar gjithcka, mendoj se kane qene vitet me te mira. Kemi fituar 14 trofe qe do te ngelen ne historine e Interit. Degjohem ende me shoket e Tripletes? Po, disa here degjohem edhe me disa nga ish – shoket e mi.”

Flet edhe per Diego Militon: “Me vjen shume keq per te. Jam i sigurt qe do te kthehet me i forte se me pare”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.