Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,482 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Osvaldo, Wallace dhe Taider: Ja te gjithe te rejat!

Sky – Osvaldo, Wallace dhe Taider: Ja te gjithe te rejat!
Inter Club Staff

Vijne te reja direkt nga SkySport per merkaton zikalter. Ne kundershtim me cfare eshte thene deri tani, sot nuk ka asnje takim me Bolognen per Taider.

Te pakten kete gje zbulon Alessandro Sugoni. “Wallace, ne fakt eshte rruges per ne Milano, por nuk perjashtohet mundesia qe te vije nje lojtar krahu tjeter. Osvaldo? Shume e veshtire. Kushton shume dhe Roma deshiron ta jape vetem ne huazim dhe jashte Italise” – shpjegon Sugoni.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.