Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,074 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

KOMUNIKATE ZYRTARE F.C. INTERNAZIONALE

KOMUNIKATE ZYRTARE F.C. INTERNAZIONALE
Xhorxh Gellci

F.C. Internazionale komunikon qe Shoqeria dhe zoti Marco Branca kane zgjidhur kontraten e tyre me nje marreveshje te perbashket.

F.C. Internazionale i ka besuar pergjegjesine e Drejtorit Teknik, drejtorit sportiv aktual Piero Ausilio, qe do te operoje ne raport direkt me Drejtorin e Pergjithshem Marco Fassone.

Shoqeria falenderon Marco Branca-n per kontributin e cmuar, si futbollist dhe pastaj si drejtues, dhe i ben urimet me te mira per vazhdimin e karrieres te tij. Zoti Marco Branca, nga ana e tij, falenderon Shoqerine per mundesite ne keto vite dhe per rezultatet prestigjoze te arritura, duke i bere gjithashtu urimet me te mira per nje te ardhme te pasur me suksese.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.