Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 6, 2020

Scroll to top

Top

1,273 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kontakte te perfaqsuesve te Thohir me Milanin. Ja motivet…

Kontakte te perfaqsuesve te Thohir me Milanin. Ja motivet…
Inter Club Staff

“Paralelisht, sic edhe mendohej, kane filluar kontaktet edhe me perfaqesuesit e sektorit te marketingut te Milanit. Te dy skuadrat milaneze zhvillojne sebashku disa aktivitete qe lidhen me stadiumin. Nga ketu ka lindur nevoja qe te shikohen marveshjet por edhe te vlersohen se si keto projekte mund te zhvillohen dhe te permirsohen.”

Duke folur per San Siron, njerezit e Thohir kane vizituar ate nje dite me pas takimit me Interin. Per momentin, nuk eshte parashikuar asnje ndertim i ri impianti, ndryshe nga projekti i Washington DC. Idea eshte qe te shfrytezohet sa me mire stadiumi aktual”, shpjegon Corriere dello Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.