Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

431 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kovacic: “Kemi pesuar nje gol idiot, tani te fitojme ne Napoli”…

Kovacic: “Kemi pesuar nje gol idiot, tani te fitojme ne Napoli”…
Donald Elmazi

Nje nga lojtaret me te mire ne fushe, Mateo Kovacic ne fund te ndeshjes ka folur per Mediaset Premium “Nuk jam i lumtur sepse nuk kemi marre tre piket. Jam i lumtur per paraqitjen time por keto jane pike te humbura. 15 minutat e para nuk ishim te qarte ne fushe me pas e kemi marre veten por mendoj qe keto jane pike te humbura. Kemi pesuar nje gol idiot, mungese perqendrimi. Vendi i trete eshte i mundur por ky ishte nje rast tjeter i humbur dhe tani duhet te shkojme ne Napoli dhe me pas Milani. Duhet te fitojme! “.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.