Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

526 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Zhang: “Ky eshte Inter. Ndeshje fantastike pavarsisht mungesave dhe lodhjes. Por te mos mbaroje me kaq, le te jete shembull.”

Zhang: “Ky eshte Inter. Ndeshje fantastike pavarsisht mungesave dhe lodhjes. Por te mos mbaroje me kaq, le te jete shembull.”
  • On 18/03/2019, 1:20

“Si fillim dua te komplimentoj te gjithe. Luajtem te enjten e ishim te lodhur por sot luftuam nga fillimi ne fund. Treguam se pavarsishte lodhjes fizike se jemi te fort mentalishte”.

Keto jane fjalet e Steven Zhang per mikrofonat e InterTv ne fund te ndeshjes se sotme.

Ai eshte pare teper i prekur perpara televizionit zikalter duke thene menjehere ndjesite e para per sa i perket fitores se zikalterve ne nje ndeshje teper emocionuese.

Me pas Steven Zhang ka vazhduar edhe me tej:

“Derby eshte gjithmone special, sot ishte nje ndeshje e veshtire e shpresoj te jeni argetuar te gjithe. Futbolli eshte ky, te jep emocione pozitive.”

“Duhet te shohim nga e ardhmja e te mendojme menjehere per ndeshjen e radhes”.

“A me pelqeu mentaliteti sot? Sigurisht qe po. Kur mendoj qe shume prej tyre luajten edhe te enjten por edhe mungesen e disa lojtareve ndeshja sot ishte fantastike nga fillimi ne fund. Duhet besimi mental jo vetem ai fizik.”

“Ky eshte Inter, duhet te japesh gjithmone maksimumin”.

“Le te nisemi nga kjo ndeshje per te ndertuar dicka me te madhe ne te ardhmen dhe te luftojme per klasifikimin qe duam. Ky eshte shpirti i duhur per Interin tone.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.