Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

274 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Legjenda Cambiasso jep nje keshille per Interin: “Ja cfare duhet te bejme ne Liverpool. Une jam i bindur se pas…”

Legjenda Cambiasso jep nje keshille per Interin: “Ja cfare duhet te bejme ne Liverpool. Une jam i bindur se pas…”
Inter Club Staff

Esteban Cambiasso, legjenda e Interit duket se beson fort te nje permbysje e Interit ne Anfield Road te marten.

Per kete gje ai ka folur per Sky Sport 24 ku ka dhene mendimin e tij per ndeshjen ndaj Liverpool, ku zikalterit e nisin gjithcka nga nje 0-2.

“E vetmja gje e sigurt ne kete mes eshte se nuk ekziston fjala e pamundur ne futboll. Sidomos ne keto kohe qe po flasim sot.”

“Ne sport dhe ne jete kjo fjale nuk ekziston. Gjithmone e ka nje mundesi, gjithmone mund te arrihet ajo qe kerkon.”

“Te shkosh ne Liverpool dhe te mendosh se gjithcka eshte mbyllur do te ishte nje gabim shume i rende per te gjithe.”

“Eshte koha qe te luhet gjithcka me Liverpool dhe mendoj se Simone Inzaghi e di kete gje me mire se te gjithe.”

“Eshte ai qe i shikon lojtaret cdo dite dhe e di shume mire se asgje nuk perfundon me 90 minuta por me 180 te tilla.”

“Mendoj se Inter do te jete me e bindur pas rezultatit te se premtes. Keshille? Te kene besim te vetja, te marten do te shihet. Por besimi fitohet edhe me ndeshje si ato te se premtes.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.