Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,268 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

L’Equipe – Inter eshte per Moussa Sissoko. Se shpejti do vij oferta e zikalterve…

L’Equipe – Inter eshte per Moussa Sissoko. Se shpejti do vij oferta e zikalterve…
  • On 24/08/2016, 13:59

Sic dihet alternativa e Joao Mario per Inter eshte mesfushori francez Moussa Sissoko. Newcastle kete sezon eshte ne Championship dhe lojtari deshiron te ndryshoje skuader. Ne edicionin online te Equipe flitet per nje sulm te Inter: “Kan bere perpara, se shpejti do vij oferta”. Qe te bindet klubi anglez Inter duhet te arrij deri ne 35 milion euro pasi duhet mposhtur dhe konkurenca e Everton e Tottenham.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.