Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

640 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Lista e Europa League, Kuzmanovic ne vend te Palacio: arsyeja…

Lista e Europa League, Kuzmanovic ne vend te Palacio: arsyeja…
Bujar Berishaj

“Pas nje konsultimi te stafit teknik dhe atij mjeksor, prezent edhe Rodrigo Palacio, eshte vendosur qe te shfrytezohet mundesia, e parashikuar nga rregullorja e Europa League, per te bere nje ndryshim ne listen e 25 lojtarve te shpallur me 11 gusht 2014. Prandaj, sulmuesi argjentinas per arsye te lidhura me gjendjen e tij fizike do te zevendesohet nga Zdravko Kuzmanovic (numri i fanelles 17).”

Me kete shkrim ne faqen zyrtare, Interi informon nderrimin Palacio-Kuzmanovic per ndeshjen kunder Stjarnan.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.