Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 6, 2020

Scroll to top

Top

387 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Longo pret bileten per ne Spanje. Lojtari do te largohet me nje formule…

Longo pret bileten per ne Spanje. Lojtari do te largohet me nje formule…
Inter Club Staff

Mesa duket Ausilio udhetoi perpara dy ditesh ne Spanje vetem per kete ceshtje: Samuele Longo do te huazohet deri ne fundin e sezonit tek Rayo Vallecano.

Lojtari do te kaloje ne Spanje me nje huazim te thjeshte, pa te drejte blerje. Ekziston nje marveshje verbale ndermjet paleve, dhe ne oret e ardhshme do te firmosen dokumentet. Sic ju thame, huazimi eshte i thjeshte me detyrimin qe Longo te luaje 12 ndeshje jo me pak se 45 minuta secilen, dhe klubi Iberik do te kurseje 50 mije euro nga rroga e tij. Kjo eshte nje formule qe perdoret shpesh ne Spanje.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags