Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,998 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Lucio, cfare fundi. Presidenti i Sao Paulo: “Jo te gjitha blerjet dalin te suksesshme”

Lucio, cfare fundi. Presidenti i Sao Paulo: “Jo te gjitha blerjet dalin te suksesshme”
Xhorxh Gellci

Sao Paulo shkarkon Lucio. Pasi eshte vendosur jashte skuadre per probleme me teknikun Paulo Autuori, ish-interisti eshte zyrtarisht ne merkato: “Do te nisim nje tratative me Lucion per shitjen e tij. Ka probleme me teknikun dhe javen e ardhshme do te flasim me te. Kemi patur sondazhe dhe do te shohim nese do te mund te realizohet shitja e tij. Sic ndodh me te gjithe klubet, jo te gjitha blerjet dalin te suksesshme. Dhe disa jane edhe deshtime.

Keto ishin fjalet e presidentit te Sao Paulo, pikerisht per Lucion, nje nga heronjte e Tripletes qe nuk diti te mbante dashurine dhe respektin e tifozeve interiste.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.