Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 24, 2021

Scroll to top

Top

1,096 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mancini: “Ju kam kerkuar djemve te mos sforcohen”.

Mancini: “Ju kam kerkuar djemve te mos sforcohen”.
  • On 09/07/2016, 21:29

Per te komentuar ndeshjen miqesore kunder Wattens, Roberto Mancini ka folur per mikrofonat e Inter Channel: “Te gjithe ishin shume te ngarkuar, u kerkova mos te shtrengoheshin shume, ishte me rrezik dhe mund te demtoheshin. Ditet e para jane shume delikate, niveli fizik eshte i dobet, pas 6 diteve me dopio stervitje lojtaret ldhen. Te rinjte? Jan te gjithe interesant, kane nevoje te luajn per te fituar eksperience. Nese dikush e meriton te luaj, do te luaj. Tifozet? Jan aty gjithmone, afer skuadres dhe kjo per ne eshte shume e rendesishme”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.