Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

859 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, kushtet e lojtarve te lenduar: situata nga infermieria zikalter dhe koha e mundshme e rekuperimit…

Inter, kushtet e lojtarve te lenduar: situata nga infermieria zikalter dhe koha e mundshme e rekuperimit…
Bujar Berishaj

Walter Mazzarri pas humbjes ne shtepi kunder Cagliarit ne kampionat duhet te bej llogarite edhe per te lenduarit brenda ekipit ne prag te ndeshjes se Europa League kunder Qarabag. Ne vazhdim gjendja e klinike e zikalterve qe kane raportuar probleme fizike qe vijne nga Pinetina me kohen e mundshme te rekuperimit:

VIDIC – Lodhje ne gjurin e djathte .(Nese stervitet neser do te jete ne pankine kunder Qarabag).

KOVACIC – Lodhje post traumatike ne muskujt peroneal te kembes se majte. (Jashte te enjten dhe sot per sot eshte ne dyshim edhe per Firencen).

DODO – Ndrydhje e lehte ne gjurin e majte. (Do te vleresohet te enjten ne mengjes nese mund te jete ne pankine kunder Qarabag).

JONATHAN – Lodhje ne muskulin e majte. (Jashte te enjten, mund te kthehet ne Firence).

CAMPAGNARO – Nje shqetesim i vogel ne bicepsin femoral te kofshes se majte. (Do te jete jashte per 7 dite).

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.