Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

402 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Marchetti: “Goditje me parametra zero: Interi mbi Polvo dhe Montoya”

Marchetti: “Goditje me parametra zero: Interi mbi Polvo dhe Montoya”
Ardis
  • On 12/09/2013, 16:00

Luca Marchetti, ekspert i merkatos, ka folur per merkaton e Interit nga editoriali i tij per Tuttomercatoweb. Ja kush mund te jene goditjet e rradhes per zikaltrit: “Jane shume lojtare te tjere ne qender te interesave italiane. Sic eshte psh Montoya i Barcelones, Patrice Evra dhe Fernando per te gjithe ka shfaqur interes Interi. Nuk mjafton qe ke bere tratativa ne te kaluaren per te qene ne avantazh. Sepse konkurrenca mund te komplikoje tratativat, sigurisht duhen pare edhe kerkesat ekonomike te lojtareve. Por gjithsesi qendron nje tratative”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.