Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

473 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mbaye rinovon me Interin: Ja foto dhe detajet. Nderkohe do te largohet tek Genoa per…

Mbaye rinovon me Interin: Ja foto dhe detajet. Nderkohe do te largohet tek Genoa per…
Inter Club Staff

Ibrahima Mbaye ka firmosur kontraten e tij te re me Interin: Nga 2016 deri ne 2017, 600 mije euro ne sezon plus bonuse, asnje surprize. Ja tek ju, foto eskluzive e postuar ne web nga Alfredo Pedulla, gazetar i njohur Italian.

Foto eshte postuar ne websiten e tij: Ne foto Mbaye sebashku me agjentin e tij Beppe Accardi.

Per momentin Mbaye po stervitet vecmas tek Interi, dhe neser ose pasneser do te mbyllet transferimi i tij tek Genoa ne huazim me te drejte blerje dhe kunderblerje nga ana e Interit.

Foto da alfredopedulla.com

Mbaye duke firmosur kontraten e re.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags