Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 27, 2021

Scroll to top

Top

869 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Medel, jemi tek detajet. Osvaldo nje mundesi, por jo menjehere.

Medel, jemi tek detajet. Osvaldo nje mundesi, por jo menjehere.
Xhorxh Gellci

Permbledhje mbi situaten e merkatos tek Inter e bere nga SkySport.

Mbi te gjitha ceshtja Medel. Lojtari ka prej kohesh nje marreveshje me Interin dhe pret i qete ne Kili evoluimin e situates. Tratativa mes dy klubeve eshte ne nje faze te avancuar dhe pritet nga momenti ne moment perfundimi me sukses i saj. Po percaktohen praktikat e fundit burokratike dhe pastaj kileni mund te konsiderohet nje lojtar i Interit.

Ceshtja e sulmit – I gjithe Interi gjendet ne Shtetet e Bashkuara dhe sot duhet te kete nje takim gjeneral ku do te flitet per merkato dhe per ceshtjen e sulmuesit. Osvaldo eshte nje mundesi por kjo nuk do te thote se do te behet menjehere, ndoshta pas disa javesh.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.