Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,239 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mentaliteti i Interit ka ndryshuar dhe kjo eshte e dukshme, por Mancini u tradhetua dje…

Mentaliteti i Interit ka ndryshuar dhe kjo eshte e dukshme, por Mancini u tradhetua dje…
Inter Club Staff

Qe eshte nje Inter tjeter me ardhjen e Mancinit ne pankine, u kuptua direkt. Qe ne ndeshjen ndaj Milanit ne Derby u treguan sinjale te rendesishme por edhe ne Rome, pavarsisht rezultatit negativ, kane ardhur konfirmime per kete.

Mentaliteti i skuadres ka ndryshuar dhe reagimi tek golat e pesuar te jep konfirmimin per kete. Sigurisht, per te bere lojen qe do Mancini, ai ka nevoje per lojtaret e krahut qe sulmojne hapsirat dhe ne kete gje ai u tradhetua dje ndaj Romes nga ata qe ishin ne krah sepse nuk ishin ne gjendje te mbushnin hapsirat dhe te permbushnin detyrat e teknikut Italian.

Dje ne darke, pershembull, Kuzmanovic dhe Dodo lane shume hapsira ne te majte por edhe Palacio nuk ishte me mire. Pune ka shume per te bere dhe kampionati eshte i gjate. Mancini po punon per kete…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.