Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

642 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Merkato, Biasin zbulon: “Inter po tenton nje mrekulli ne merkato. Ne rast se per dy lojtare aktual do te vijne…”

Merkato, Biasin zbulon: “Inter po tenton nje mrekulli ne merkato. Ne rast se per dy lojtare aktual do te vijne…”
Inter Club Staff

Gjate editorialit te tij te gjate per TuttoMercatoWeb, Fabrizio Biasin, gazetar i njohur zikalter, eshte ndalur ne vecanti te tratativat kryesore ne shtepine Inter.

“Kolarov ka mberritur qe diten e djeshme ne Milano. Per shume eshte i vjeter, por ai eshte prezantuar si nje njeri normal ne aeroportin e Linates.”

“Behet fjale per nje lojtar qe te jep siguri ne fushe e qe eshte fjalepak. Per kete nuk ka dyshime askush, sidomos ata qe e kane ndjekur me Romen.”

“Tek Interi nderkohe, ne mesfushe per ceshtje oresh ose maksimumi ditesh pritet edhe Arturo Vidal: e vertete qe e themi dicka te tille qe prej 01 gushtit, por kesaj radhe eshte hera e mire. Do te vije vertete.”

“Pastaj, per sa i perket te tjerave, varet nga shitjet. Nese zikalterit do te marrin oferta per Skriniar apo per Brozovic, atehere do te kerkohet nje mrekulli ne merkato.”

“Nje mrekulli qe Interi po e tenton prej ditesh me ne krye Marotten dhe pas tij Conten qe shpreson njesoj si me Lukaku.”

“Nje sakrifice e tille do te behej mbi te gjitha per Kante nga Chelsea, sepse eshte ai deshira e madhe e Contes.”

“Lautaro? Nga Barcelona ne kete moment nuk ka te reja. Duket sikur edhe ata po duan te shesin ne fillim perpara se te blejne.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.