Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

941 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Moratti ka arritur ne Pinzolo. Te gjitha detajet dhe bashkebisedimet me tifozet…

Moratti ka arritur ne Pinzolo. Te gjitha detajet dhe bashkebisedimet me tifozet…
Xhorxh Gellci

Ne fushen e stervitjes te Pinzolo ka arritur presidenti i Interit, Massimo Moratti. Perqafim me Cambiasson dhe pershendetje me Mazzarrin. Nderkohe ne tribune sapo kuptojne qe ka ardhur presidenti fillojne thirrjet: “C’è solo un presidente” (Ka vetem nje president). Dhe pastaj: “Noi abbiamo l’Inter nel cuore” (Ne kemi Interin ne zemer”. Kur presidenti zikalter eshte afruar tek tribuna, shume tifoze kane kerkuar autograf dhe jane degjuar thirrjet “Mos u dorezo Massimo, mos bej shakara Massimo…”

Ne daljen e tij ka firmosur autografe te tjere per tifozet dhe ka pasur kore qe i kerkojne te mos e shese shoqerine, por te qendroje ke krye te saj. Gjithashtu ka patur kore per kerkesa merkatoje dhe kur dikush e pyet kur do te vije Isla dhe presidenti i thote: “Shikojme…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.