Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,259 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nese Interi do te luante nje ndeshje neser, ky do te ishte formacioni titullar i Mazzarrit…

Nese Interi do te luante nje ndeshje neser, ky do te ishte formacioni titullar i Mazzarrit…
Inter Club Staff

Sot ka nisur sezoni per Interin. Pas dy diteve me teste atletike ne Pinetina, sot ne dreke skuadra ka arritur ne Pinzolo. Do te jene 12 ditet e grumbullimit, dhe do te kete stervitje cdo dite, shume pune dhe sakrfice. Interi do te luaje edhe disa miqesore qe do i sherbejne zikalterve te jene ne forme per ndeshjen e pare zyrtare kete sezon qe do te luhet ne daten 17 gusht ne turin paraeleminator ne Kupen e Italise.

Por si do te luante Interi i Mazzarit nese ndeshja e Kupes se Italise do te luhaj neser. Ja formacioni i mundshem i teknikut te ri:

HANDANOVIC; CAMPAGNARO, SAMUEL, JUAN JESUS; NAGATOMO, GUARIN, CAMBIASSO, KOVACIC, PEREIRA: PALACIO, ICARDI.

Per momentin jo keq.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.