Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,256 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Inter-Genoa, shans per Kuzmanovic? Mazzarri avancon Alvarez, ja formacioni i mundshem!

Sky – Inter-Genoa, shans per Kuzmanovic? Mazzarri avancon Alvarez, ja formacioni i mundshem!
Inter Club Staff

Kovacic dhe Taider ne pankine, Kuzmanovic i hedhur ne fushe si mesfushor qendre i majte. Keto mund te jene te rejat qe Walter Mazzarri do te prezantoje ne ndeshjen me Genoan.

Mauro Icardi eshte rekupreuar, por tekniku toskan duket sikur ka qellim te hedhe ne fushe Ricky Alvarez ne mbeshtetje te Rodrigo Palacio. Mbrojtja pritet te mos kete ndryshime dhe te jete ajo titullare me Campagnaro, Ranocchia dhe Juan Jesus qe mbrojne Handanovic.

Ky mund te jete formacioni i mundshem i ndeshjes se pare ne kampionat:

Porte: HANDANOVIC.

Mbrojtje: CAMPAGNARO, RANOCCHIA, JUAN.

Mesfushe: JONATHAN, GUARIN, CAMBIASSO, KUZMANOVIC, NAGATOMO.

Sulm: ALVAREZ, PALACIO.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.