Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

526 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nje shitje, pastaj blerjet: emrat e kerkuar nga Mazzarri

Ardis
  • On 15/06/2013, 19:53

Alfredo Pedullà, gjate Speciale Calciomercato ne transmetim ne SportItalia, ka folur per merkaton e Interit. Ja cilet jane emrat te nxehte dhe strategjite e zi-kalterve per t’i mundesuar nje skuader kompetitive Walter Mazzarri-t: “Interi para se te bleje, ka per te bere disa shitje. Shume shpejt, di qe do te behet nje shitje e rendesishme. Pastaj emrat ne hyrje jane ato te Radja Nainggolan, Mauricio Isla dhe Alexander Kolarov. Te gjithe keta jane kerkuar nga trajneri i ri dhe do te behet e pamundura per t’i marre. Mazzarri deshiron lojtare krahu me keto karakteristika dhe nje mesfushor si belgu, qe mund te jape nje dore Icardi-t ne fazen sulmuese“.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.