Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,458 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Osvaldo ka zgjedhur numrin e bluzes. Do te jete…

Osvaldo ka zgjedhur numrin e bluzes. Do te jete…
Inter Club Staff

Duhet te jete e enjtja dita e prezantimit te tij perpara shtypit dhe tashme Osvaldo konsiderohet si nje lojtar zikalter, edhe pse zyrtarizimi nuk ka ardhur ende.

Sipas asaj qe shkruan Corriere dello Sport, sulmuesi i Interit do te mbaje ne shpine numrin 7, i cili do te lihet i lire nga Schelotto qe mendohet se do te largohet ne drejtim te Southampton…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.