Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

798 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Osvaldo vrapon tek Inter: te marten vizitat mjeksore

Osvaldo vrapon tek Inter: te marten vizitat mjeksore
Bujar Berishaj

Mungon vetem zyrtarizimi. Pablo Daniel Osvaldo se shpejti do te jete nje lojtar i ri i Inter.

Sic raporton eksperti i merkatos se Sky Sport, Luca Marchetti, sulmuesi ne ardhje nga Southampton do te jete ne Milano mes te dieles dhe te henes, kurse te marten do kryej vizitat mjeksore. Sa i perket Taider: edhe per algjerianin tratativa me Southampton ka perfunduar tashme.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.