Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,151 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Paventi (Sky): “Inter, dy transferta per ne Champions…”

Paventi (Sky): “Inter, dy transferta per ne Champions…”
Andi Prifti

Andrea Paventi, gazetar i Sky afer zikalterve, qarteson momentin e zikalterve perpara ndeshjes me Atalanten. Ja dy bindjet e Mazzarrit, qe po kerkon t’ia transmetoje skuadres ne transfertat ne Bergamo dhe Udine: “Mazzarri e ka vleresuar skuadren kunder Verones, por nuk do me shperqendrime si ato ndaj Cagliarit dhe Torinos qe na kane kushtuar 4 pike. Tani zikalterve u duhen dy goditje qe te futen ne gare per Champions League.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.