Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 6, 2022

Scroll to top

Top

426 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere i shtang te gjithe: “Flasin per probleme te Interit por a e kane pare cfare e pret perpara skuadren? Nje…”

Corriere i shtang te gjithe: “Flasin per probleme te Interit por a e kane pare cfare e pret perpara skuadren? Nje…”
Inter Club Staff

Corriere i ka shtangur te gjithe ata qe e quajne Interin te mbaruar ne luften per titull tani qe Milan ka kaluar perkohesisht ne vendin e pare.

Ata kane shkruar ne faqet e tyre sot me detaje se pse Interi perpara saj ka komplet nje rrugetim qe eshte ne doren e saj.

“Po, Inter eshte e dyta, por me nje ndeshje me pak qe po e rekuperoi dhe e fitoi, mund ta coje prape ne vend te pare.”

“Inter eshte perpara edhe me kalendarin, sepse do te kete perballe te gjitha skuadrat qe i ka mundur ne fazen e pare.”

“Perjashtim ben vetem Juventusi dhe Sampdoria me te cilat eshte perballur dhe ka marre nga nje barazim per koke.”

“Me pas, gjithcka eshte nje autostrade. Dyshimi me i madh eshte forma e Lautaro Martinez qe nuk ka qene ne forme.”

“Por gjithesesi, Inter e ka treguar qe mund e shkoje pertej cdo problemi individual te ndonje lojtari ne vecanti.”

“Kane nje force grupi te paimagjinueshme dhe kur shikon kalendarin, mund te bejne vertete gjithcka. E per me shume, cdo gje eshte ne doren e tyre.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.