Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

915 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pedulla i sigurte: “Dybala eshte nje prioritet per Interin”

Bujar Berishaj

Duke folur mbreme per SportItalia gjate programit ‘Calcio&Mercato’, eksperti i merkatos Alfredo Pedulla ka bere nje permbledhje per Paulo Dybala, i deshiruar nga Juventus dhe Inter:

“Pas Dybala, Juve e ka kerkuar, e kerkon dhe do e kerkoj, por per Interin ne kete moment eshte nje prioritet, me thesarin qe duhet gjetur per te bindur Palermon.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.