Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 20, 2021

Scroll to top

Top

1,986 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pedulla: “Shaqiri, takim pozitiv mes Ausilio dhe agjentit. Inter…”

Pedulla: “Shaqiri, takim pozitiv mes Ausilio dhe agjentit. Inter…”
Bujar Berishaj

Arrijne konfirmime sa i perket takimit mes Ausilio dhe vellait te Shaqirit dhe arrijne nga Alfredo Pedulla. Gazetari i njohur, ekspert i merkatos shpjegon ne faqen e tij qe takimi i mbajtur me Auslios dhe vellait te Shaqirit qe njekohesisht eshte agjent, ka qene pozitiv.

“Eshte perseritur interesi dhe vullneti per te gjetur nje zgjidhje qe perfshine pagesen ne vere me vleren e 15 milione eurove, i famshmi huazim me obligim blerje qe kerkon edhe Bayern. Gjithashtu ndermjetesuesit e njejte do te takojne sot edhe Juventusin.”

Bardhezinjte po kerkojne te kuptojne situaten lidhur me Sneijder kurse zikalterit presin te kuptojne se si do te shkojne gjerat per Lavezzin. Sa i perket Podolskit, po mendohet qe te mbyllet ne mbremje.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.