Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

2,418 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Thohir thote po per nje tentative serioze: eshte i bindur qe Shaqiri…

SKY – Thohir thote po per nje tentative serioze: eshte i bindur qe Shaqiri…
Bujar Berishaj

Do te kete nje happy end? Eshte heret per ta thene. Por, Inter eshte duke provuar, seriozisht!

Erick Thohir eshte i bindur qe nje investim per Xherdan Shaqirin eshte nje investim me kthim te garantuar dhe ka dhene driten e gjelber per operacionin. Presidenti eshte i bindur qe zvicerani me origjine kosovare do te rrit menjehere shanset e Interit per Europen, dhe ka dhene ok per te formuluar nje oferte te rendesishme per Bayern, oferte qe perfshin nje obligim blerje pas huazimit pa ndonje kusht tjeter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.