Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 2, 2020

Scroll to top

Top

497 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pereira, Marseja bisedon me Interin: ja situata…

Pereira, Marseja bisedon me Interin: ja situata…
Donald Elmazi

Alvaro Pereira eshte gati per tu larguar nga Interi. Anesori uruguajan nuk po gjen hapesira ne idete taktike te Mazzarrit. Per te ka hedhur hapa perpara Marseja. Tratativa me zikalterit ecen perpara, por mbi Pereiran eshte edhe Gallatasaray i bashkekombasit te tij Muslera. Francezet tani jane ne avantazh. Te reja priten ditet e ardhshme per kete tratative. Midis Frances dhe Turqise, Pereira pret te kuptoje se cila do te jete e ardhmja e tij.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.