Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2022

Scroll to top

Top

173 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Presidenti i Racing: “Duam Militon. Ne Itali do jemi brenda disa ditesh”

Presidenti i Racing: “Duam Militon. Ne Itali do jemi brenda disa ditesh”
Ardis
  • On 10/04/2014, 13:25

“Jemi shume te interesuar, duam Diego Militon. Do te flasim. Edhe babai i Diegos ka thene se kerkon qe te kthehet tek Racing. E presim”. Fjalet e presidentit te Racing Avellaneda, Victor Blanco, qe ne mikrofonat e calciomercato.com konfirmon qellimin per te risjelle “il Principe” ne ekipin ku ka filluar karrieren e tij futbollistike. Mbi mberritjen e tij ne Itali, Blanco thote: “Do te vij brenda 15 diteve, maksimumi 2 javeve dhe do te jem ne Milano”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.