Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 25, 2020

Scroll to top

Top

383 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ravezzani, cfare fjalesh te forta ndaj Contes: “Ai eshte nje tranjer qe nuk ka kuptuar kurre e nuk do te kuptoje se…”

Ravezzani, cfare fjalesh te forta ndaj Contes: “Ai eshte nje tranjer qe nuk ka kuptuar kurre e nuk do te kuptoje se…”
Inter Club Staff

Fabio Ravezzani ka sulmuar Antonio Conten ne menyre te dukshme dhe nuk eshte hera e pare qe ndodh ditet e fundit.

Gazetari shume i njohur italian ka komentuar barazimin e djeshem te Interit dhe eshte ndalur ne vecanti te fjalet e Contes.

Atij nuk i kane pelqyer aspak komentet e tranjerit te Interit menjehere pas ndeshjes se perfunduar 2-2 ndaj Verones.

“Conte nuk e ka kuptuar kurre me sa duket e nuk do e kuptoje kurre se ekziston higjena kur vjen puna te fjalet e nje tranjeri.”

“Te vesh ne diskutim skuadren, drejtuesit dhe qendrimin e tij pas rezultateve jo pozitive nuk ben gje tjeter po vetem helmon ambjentin.”

“Antonio eshte nje tranjer fitues por qe nuk di aspak qe te menaxhoje humbjet.”

“Interi ka qene zhgenjyes per sa i perket sjelljes ne fushe perpara se te flasim per rezultatin.”

“Kjo eshte humbja e vertete e Contes. Sepse ne fund skuadra mund te dale edhe ne vendin e dyte, por inevolucioni i grupit te fut te dridhurat e te shqeteson. Deklarata te tilla te tranjerit vete sa te helmojne…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.