Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 25, 2020

Scroll to top

Top

451 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Rolando-Inter vetem ne momentin e fundit: shifrat dhe kushti sine qua non

Rolando-Inter vetem ne momentin e fundit: shifrat dhe kushti sine qua non
Ardi Deda

Ceshtja Rolando, telenovele e vertete verore, do te gjej perfundimin me shume mundesi me 1 shtator, ne diten e fundit te merkatos. Pozicionet, tashme, njihen: Inter ka marreveshjen me lojtarin por edhe Porto duket se e ka pranuar oferten e shoqerise zikalter, rreth 3 milione euro per kartonin e plote. Por klubi zikalter, eshte i bllokuar ne merkaton ne hyrje: nese nuk largohen nga Milano Silvestre ose Campagnaro, Mazzarri nuk do ta shohe te permbushur deshiren e tij.

Sipas asaj qe i rezulton FcInterNews.it, qe ka hetuar zerat afer futbollistit, do te nevojitet te pritet dita e fundit e merkatos. Pra, per Rolandon tek Inter, nuk eshte thene akoma fjala e fundit, edhe pse zerat e nje lamtumire te Silvestre i ben te shpresojne fansat e portugezit.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.