Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 27, 2020

Scroll to top

Top

663 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sensi i rekuperuar per Sassuolon, por Conte deshiron ta kete ne Champions

Sensi i rekuperuar per Sassuolon, por Conte deshiron ta kete ne Champions
Inter Club Staff

Stefano Sensi dje ka punuar ne grup (te dyja stervitjet, edhe paradite edhe pasdite). 

Kete lajm te mire e konfirmon sot Tuttosport: “Problemi qe kishte ne kofshen e djathte qe e pesoi ne pjesen e pare ndaj Juventusit ne daten 6 tetor duket se eshte zhdukur.”

“Sot, e enjte, Sensi duket se po punon fort qe te jete ne dispozicion te Contes te shtunen. Tranjeri zikalter duhet te vendose neser ose pasneser nese do e marre me vete, por gjasat jane per po.”

“Edhe vete Sensi deshiron te jete ne kete ndeshje duke pare se ai eshte nje ish ne kete sfide.”

“Por Conte nga ana e tij nuk deshiron te ndermarre rreziqe: perpara eshte Borussia Dortmund, ndeshja me decizive e Interit ne Champions dhe numri 12 ne kete ndeshje do te jete me siguri. Keshtu qe mbase ndaj Sassuolos do te jeten e stol.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.